Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29170
Stary 18.08.2024, 18:38
Treningi treningami, ale w meczach to on jeszcze dłuższą chwilę nie zagra.

Chciałem osobny wątek poruszyć nt Starzyńskiego. Obejrzałem powtórkę meczu ze Spartakiem i szczególnie pod kątem Starzynskiego.
Indywidualnie to powiedziałbym nawet że najlepszy występ jakiegokolwiek naszego skrzydłowego w tym sezonie. I to zupełnie pomijając bramkę która zdobyl. Zdobywanie przestrzeni. Szybkie celne podania, mijanie przeciwników. Zastawianie się i wygrywanie górnych (!) piłek. Wyglądał w tym meczu jak Pan Piłkarz. Miła odmiana.

Choć jednocześnie to mam nieodparte wrażenie że jemu bardziej pisana powinna być pozycja podwieszonego napastnika.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.08.2024 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując