|
Treningi treningami, ale w meczach to on jeszcze dłuższą chwilę nie zagra.
Chciałem osobny wątek poruszyć nt Starzyńskiego. Obejrzałem powtórkę meczu ze Spartakiem i szczególnie pod kątem Starzynskiego.
Indywidualnie to powiedziałbym nawet że najlepszy występ jakiegokolwiek naszego skrzydłowego w tym sezonie. I to zupełnie pomijając bramkę która zdobyl. Zdobywanie przestrzeni. Szybkie celne podania, mijanie przeciwników. Zastawianie się i wygrywanie górnych (!) piłek. Wyglądał w tym meczu jak Pan Piłkarz. Miła odmiana.
Choć jednocześnie to mam nieodparte wrażenie że jemu bardziej pisana powinna być pozycja podwieszonego napastnika.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 18.08.2024 o godz. 19:40.
|