|
Ciężko liczyć na Łasickiego na cały mecz ale być może dostanie 30-45 min, absolutnie trzeba zluzować którego że stoperów. Już jednego zajechaliśmy.
Jarocha rowniez wypada zluzować. Może w końcu jakieś minuty dostanie Wiśniewski?
Tak czy siak spodziewam się od początku max 8 tych samych nazwisk w wyjściowej 11 co w meczu ze Spartakiem.
|