Karherop napisał(a):

Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.
Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają
@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.
|
Skrobański grał w meczu rezerw, więc raczej nie zagra. Można go chyba w ogóle nie liczyć, jak Olejarkę i Młyńskiego, u Moskala w najbliższym czasie nie zagra.
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać.
Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy.
Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski.
Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą.