Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 18.08.2024, 17:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.

Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają


@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.
Skrobański grał w meczu rezerw, więc raczej nie zagra. Można go chyba w ogóle nie liczyć, jak Olejarkę i Młyńskiego, u Moskala w najbliższym czasie nie zagra.
Łasicki - Moskal zapowiedział na konferencji że jest w kadrze i będzie chciał z niego korzystać.
Szot - poza kadrą, nie wiadomo kiedy będzie gotowy.

Jest możliwe że Łasicki zacznie z Arką albo wejdzie z ławki. Stawiam że zmieni Urygę, który gra wszystko od deski do deski.

Edit: Alfaro i Sapała niedługo będą brani pod uwagę, ale z Arką jeszcze są poza kadrą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2024 o godz. 17:24.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując