El'kabat napisał(a):

|
Przydałaby się to na pewno rotacja obroną, bo bez Kiakosa to non stop będziemy grać Jaroch-Uryga- Biedrzycki-Mikulec. Pomijam formę naszych asów.
|
Wraz z kontuzją Kiakosa to przynajmniej na ten moment rotacja jest czysto teoretyczna. Nikt zbytnio nie nadaje się aby już teraz grac od początku spotkania.
Łasicki - niby zdrowy, ale stracił około miesiąca treningów, choć był już po okresie przygotowawczym
Szot - dopiero wrócił, bez okresu przygotowawczego
Skrobanski, Wiśniewski - raczej zbyt wielkiego zaufania u Moskala nie mają, za bardzo odstają
@Witalis, w kwestii marnowania życia na forum wszyscy jesteśmy sobie równi. Niemniej to rozrywka jak każda inna.