Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16178
Stary 18.08.2024, 10:52
On zawsze wydawał się w czepku urodzony, to aż niewyobrażalne, że przytrafiła mu się taka choroba.


Swoje za koszulą miał, ale dał nam dużo radości. Z trzech jego okresów pracy w Wiśle najmilej będę wspominał jego ostatni pobyt w Wiśle, bo wrócili Brożek i Głowacki, pomimo bardzo wąskiej kadry i braku pieniędzy próbowaliśmy coś grać.


Zerknąłem na wiki, Smuda aż 5 razy był trenerem Widzewa, 3 razy w Wiśle, 2 razy w Zagłębiu, 2 razy w Łęcznej. Do tego Legia, Lech, kadra, Omonia Nikozja i parę mniejszych klubów. Wow.


edit: 2 razy edytowałem, bo umykał mi duży klub albo wielokrotna praca w jakimś miejscu
Ostatnio edytowane przez Witalis : 18.08.2024 o godz. 10:56.
Odpowiedz cytując