Karherop napisał(a):

Może lepiej poczekaj na oficjalną listę jutro bo nie ma tu choćby połamanego Kiakosa
Tak czy siak kołderka dalej bardzo krótka. Coś Igbekeme się długo przeciąga
|
Po co? Myślisz że Sapała będzie gotowy na Arkę?
Kiakos wiadomo że minimum kilka tygodni nie zagra.
Tak naprawdę każdy zdolny do gry na poziomie pierwszoligowym jest teraz na wagę złota. Po cichu liczę że kilku z konieczności wskoczy na wyższy poziom. Zwłaszcza że Młyński i Olejarka zdają się iść w przeciwnym kierunku.