|
Czy Markus może przestać zaśmiecać wszystkie tematy wykazywaniem wyższości świąt Wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia?
Masz rację Markusie, większość piłkarzy hiszpańskich jest lepiej wyszkolona niż piłkarze polscy.
Wszyscy to wiemy.
Wszyscy też wiemy że wyważasz otwarte drzwi i większość ma z ciebie bekę odpowiadając ci tylko po to żeby cię sprowokować i znowu mieć bekę.
Dziwne że jeszcze nie zajarzyłeś.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|