Malo mnie interesuje kto tak powiedzial.
A ty jestes zalosnym manipulantem, bo zarowno Carbo jak i Rodado sa wsrod naszych najlepszych pilkarzy i nigdy nie nazywalem ich ogorami.
To, ze ty jestes glupi i nie potrafisz zrozumiec tego, ze za duzo grzybow w barszczu to byl problem poprzedniej rundy, to nic ci na to nie poradze. Zachwiano rownowaga w druzynie i skonczylismy na 10 miejscu w lidze.
Wiele razy tu perorowales jak to nie ma znaczenia, ze mamy samych hiszpanow, ze to dobrze, bo latwiej sciagnac dobrego Hiszpana niz Polaka, a okazalo sie ze z tak zbudowana druzyne zaliczylismy spektakularna kleske i najgorszy wynik ligowy w historii klubu. W dodatku z iberyjskim trenerem, niesymetrycznym ustawieniem i recyrkulacja pilki

Przyszedl teraz Pan Trener i wyjasnia zarowno poprzednika parodyste, jak i kretynski brak rownowagi w zespole. Moskal zrobi 30% wiecej punktow od Rudego w lidze grajac co 3 dni, niz tamten majac komfort pracy. Poczekaj do konca rundy a sam zobaczysz.