Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1101
Stary 17.08.2024, 18:38
Malo mnie interesuje kto tak powiedzial.

A ty jestes zalosnym manipulantem, bo zarowno Carbo jak i Rodado sa wsrod naszych najlepszych pilkarzy i nigdy nie nazywalem ich ogorami.

To, ze ty jestes glupi i nie potrafisz zrozumiec tego, ze za duzo grzybow w barszczu to byl problem poprzedniej rundy, to nic ci na to nie poradze. Zachwiano rownowaga w druzynie i skonczylismy na 10 miejscu w lidze.

Wiele razy tu perorowales jak to nie ma znaczenia, ze mamy samych hiszpanow, ze to dobrze, bo latwiej sciagnac dobrego Hiszpana niz Polaka, a okazalo sie ze z tak zbudowana druzyne zaliczylismy spektakularna kleske i najgorszy wynik ligowy w historii klubu. W dodatku z iberyjskim trenerem, niesymetrycznym ustawieniem i recyrkulacja pilki

Przyszedl teraz Pan Trener i wyjasnia zarowno poprzednika parodyste, jak i kretynski brak rownowagi w zespole. Moskal zrobi 30% wiecej punktow od Rudego w lidze grajac co 3 dni, niz tamten majac komfort pracy. Poczekaj do konca rundy a sam zobaczysz.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 17.08.2024 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując