Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 17.08.2024, 18:21
Markus największy hejter Polaków mówi że ktoś jest hejterkiem xd
Markus, z Rodado i Carbo robi bogów footballu, a smutna prawda jest taka że generalnie są to ogory, których szczytem w karierze jest grą w I polskiej lidze. Rodado ma jeszcze szansę zrobić coś więcej ale ogór Carbo już będzie jedynie pikował w dół.

Całe twoje .......enie jest tak żałosne że pozostaje jedynie współczuć.

Piej z zachwytu nad Moskalem i Polakami, bo gdyby trenerem był jakis pajac pokroju Rude to właśnie byś napierdalal elaboraty o wyższości hiszpańskiej myśli szkoleniowej nad PMSami, o dokonaniu cudu przez fachowca który zaprowadził nas do IV rundy kw LK i o tym jak się przy fachowcy rozwijają piłkarze, jak pięknie zagraliśmy.

Już byś te swoje regułki kopiuj wklej nawalał.

I ty mówisz że narodowość się nie liczy... Przecież ty byś się na rzadko zesrał gdyby obecnie trenerem był Hiszpan a w składzie by było ich z 5-6.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 17.08.2024 o godz. 18:23.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując