FraMat napisał(a):

|
powtarzasz te same głupoty
|
Co jest dla Ciebie głupotą? Przytoczone i poparte konkretnymi nazwiskami fakty pokazujące, że większość Hiszpanów w Polsce się sprawdziła i była wartością dodaną dla swoich klubów, a nie mniejszość jak twierdzi Koaliczek i parę innych osób?

Konkretne statystyki dotyczące gry Carbo, pokazujące jego znaczenie i jakość znacznie większą niż innych zawodników?

Czy to, że inni wyśmiewają się z Twoich tendencyjnych uwag i pisanych na kolanie scenariuszy s.f pt. "jak to Rude nie słucha Jopa" na podstawie jednego ujęcia kamery?

Dalej top się w kałuży, o której wspomniał Wolfy, coraz zabawniej ci to idzie
Uprzedzając: nie mam Aspergera. Nie musisz go znów tropić, jak zwykle gdy się pogrążasz.
