Markus napisał(a):


Oczywiście...
|
Tak, oczywiście.
Ale przynudzasz i powtarzasz te same głupoty które byłyby zabawne, gdybyś chociaż rozumiał co inni piszą i odnosił się do sensu wypowiedzi innych zamiast doszukiwać się czegoś czego w tych wypowiedziach nie ma.
Tak naprawdę to mi cię żal