Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29164
Stary 17.08.2024, 16:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Się okaże. U nas często z tygodni robią się miesiące.

@Karherop - gdyby to było takie proste. Urazy Szota, Alfaro i Dudy nie są czysto piłkarskie. Problemy z kręgosłupem, przepuklina sportowa i guz na nerce. To nie są oczywiste sprawy.
Nie siejemy plotek.

Szot już tydzień temu wyrażał się bardzo entuzjastycznie na temat powrotu, więc sądzę że może już z Kotwica dostanie jakieś minuty, a być może zgłoszą go na Cercle. Podobnie Alfaro, może dołączy.

Zresztą, jakby nas Cercle rozjechało w 1 meczu to bym w drugim meczu dał posmakować Europy tym kilku piłkarzom których ominęła wcześniej ta przygoda.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.08.2024 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując