wolfy napisał(a):

Się okaże. U nas często z tygodni robią się miesiące.
@Karherop - gdyby to było takie proste. Urazy Szota, Alfaro i Dudy nie są czysto piłkarskie. Problemy z kręgosłupem, przepuklina sportowa i guz na nerce. To nie są oczywiste sprawy.
|
Nie siejemy plotek.
Szot już tydzień temu wyrażał się bardzo entuzjastycznie na temat powrotu, więc sądzę że może już z Kotwica dostanie jakieś minuty, a być może zgłoszą go na Cercle. Podobnie Alfaro, może dołączy.
Zresztą, jakby nas Cercle rozjechało w 1 meczu to bym w drugim meczu dał posmakować Europy tym kilku piłkarzom których ominęła wcześniej ta przygoda.