|
Fajnohiszpanie już nabawili się kompleksów przez wyniki Polaczków z Wisły.
Co prawda oczywiście nic sensacyjnego Moskal i skład składający się w większości z Polaków nie osiągnął jeszcze, główny cel tzn. awans nie jest blisko ale na przestrzeni ponad miesiąca Moskal i drużyna pokazali, że mogą osiągnąć taki wynik jak Rude i elita hiszpańska oraz zrobic niespodziankę - wygrana PP kontra przejście dwóch rywali w europejskich pucharach czy też po prostu bardzo dobry mecz i zgnojenie rywala, odrobienie strat i awans.
Okazało się że:
- nie trzeba stada Hiszpanów
- nie trzeba trenera analityka z Hiszpanii
A całe .......enie o AI i binarnosc oraz inne responsywnosci Królewskiego można wyjebać na śmietnik.
Wystarczyło wyjść na boisko i grać. I to z kim? Z Brodą w bramce czy Starzynskim w ofensywie, bez Alfaro, Colleya.
Gul skacze tym wszystkim oświeconym bo te ich bajki o Hiszpanach, AI oraz nienawisc do wszystkiego co polskie i oczywiście do PMSow jest duża. Dlatego teraz trzeba po.......ic jak do Broda zachował się jak kretyn przy karnym - zdanie drozda, pompować statystykami Carbo - markusik, czy jak wolfy wmawiać komuś że uznaje Carbo za słabiaka i uważa że w sumie wiele dla Wisły nie robi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|