|
Trzeba dac odpoczac kluczowym zawodnikom.
Czyli Carbo (za niego Sapala), Rodado (od poczatku Zwolinski, w jego miejsce w drugiej polowie Fred), Sukiennicki (za niego Gogol). Za Starzynskiego Baena, a mlodego bym w drugiej wpuscil na 20-30 minut. Moze warto dac odpoczac Jarochowi i sprawdzic Wisniewskiego?
Ten mecz nie ma zadnego znaczenia w kontekscie awansu do eklapy, a organizmu nie oszukasz. Kluczowe mecze to te z Belgami i na te spotkania najwazniejsi zawodnicy musza byc fizycznie zregenerowani w 100 proc.
|