|
Bardzo w to watpie.
Jestem przekonany, ze Moskal potraktuje ten mecz priorytetowo.
Gorzej, ze zawodnicy moga nie czuc tego priorytetu - wtedy latwo wtopimy.
Bo w pierwszej lidze tez trzeba zapierdzielac, samo sie nie wygra.
Jak jeden z drugim poczuja sie mocni, bo oni Spartaka rozniesli to bedzie ciezka przeprawa ze sledziami.
/Brak pl znakow/
|