Martinus napisał(a):

|
Rapid na miękko odstawił Trabzonspor.
|
I jak to powiązałeś z siłą Cercle Brugge

? O lidze tureckiej trochę już napisano

. Jedynym znakiem zapytania jest forma Belgów, bo źle weszli w sezon, ale teraz wygrali z Molde. Wystarczy też sprawdzić co belgijskie kluby robiły z naszymi ekstraklasowiczami. Gent w zeszłym sezonie rozsmarował Pogoń(różnica 2-3 klas w pierwszym meczu). Też była to wtedy piąta drużyna ligi belgijskiej z poprzedniego sezonu. Wiadomo co nas czeka, czyli świetna organizacja, bardzo dobre wyszkolenie techniczne + zdecydowana przewaga w przygotowaniu fizycznym.