Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.08.2024, 23:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.

Spodziewam się składu:

Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado

Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek.
Myślę że Gogół za Sukiennickiego, bo grał dużo mniej. Moskal wspominał też o rotowaniu Łasickim, ale nie wiem czy już i czy od pierwszej minuty. Być może pogra też Młyński.

Gramy co trzy dni, trzeba rotować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując