|
Jeśli potrafiliśmy tak wyglądać 3 dni po Ruchu, to 4 po Trnavie też będziemy wyglądać dobrze. Będzie tez sporo rotacji.
Spodziewam się składu:
Cziczkan - Jaroch, Uryga, Biedrzycki, Mikulec - Baena, Carbo, Kutwa, Sukiennicki, Kiss - Rodado
Mecz z gatunku takich w którzy może paść każdy wynik. Nawet nie chcę obstawiać, oby zagrali z taką werwą jak w czwartek.
|