AS82 napisał(a):

Ja napiszę tylko jedną rzecz , ale zrobię to wielkimi literami:
TO BYŁ NAJLEPSZY MECZ MARCA CARBO W BARWACH WISŁY
|
Najlepszy mecz w Wiśle:
Urygi
Starzynskiego
Carbo
A już na pewno wszystkich nowych
Emocje porównywalne ze zdobyciem PP. My chyba potrafimy tylko w dramaturgię
Po cichu przed meczem jako jeden z nielicznych tutaj wierzyłem w awans, nie zawiodłem się na swoim przeczuciu.
Teraz powalczyć z Belgami, choć spodziewam się że gładko nas ograją 2 razy. Tu po prostu jest ogromna przepaść poziomów.