Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 16.08.2024, 21:05
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ja napiszę tylko jedną rzecz , ale zrobię to wielkimi literami:

TO BYŁ NAJLEPSZY MECZ MARCA CARBO W BARWACH WISŁY
Najlepszy mecz w Wiśle:

Urygi
Starzynskiego
Carbo
A już na pewno wszystkich nowych

Emocje porównywalne ze zdobyciem PP. My chyba potrafimy tylko w dramaturgię

Po cichu przed meczem jako jeden z nielicznych tutaj wierzyłem w awans, nie zawiodłem się na swoim przeczuciu.

Teraz powalczyć z Belgami, choć spodziewam się że gładko nas ograją 2 razy. Tu po prostu jest ogromna przepaść poziomów.
Odpowiedz cytując