sevenheaven napisał(a):

nie wiem czy tak bez większego wysiłku, Belgowie grali wiekszosc meczu w 10, a i tak wygrali...
zresztą nie mamy co się porównywać do Molde
|
Ale rewanż... a pierwszy mecz gładko przegrali 3-0 i Norwegowie grali żeby spokojnie awansować. Nie musieli forsować tempa.