Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1024
Stary 16.08.2024, 09:46
No ja byłem za tym, żeby odpadli z tych pucharów jak najszybciej, ale podoba mi się ta wizja pieniędzy, a jeszcze bardziej podoba mi się fajna gra w pucharach. Trzymam kciuki za awans. I nie obraziłbym się za DOBREGO obrońcę.
Odpowiedz cytując