Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.08.2024, 09:32
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Dobra to teraz chwilka realizmu i rączki na kołderkę bo miotamy się od ściany do ściany. Bardzo fajnie, że jest awans, super emocje, druga saragossa itd.

Pamiętacie co się wydarzyło po ostatnim tak emocjonującym triumfie w pucharach? Otóż po wygraniu z Pogonią na narodowym zaliczyliśmy 6 meczów bez wygranej w lidze. Teraz przed piłkarzami jeszcze trudniejsze zadanie, muszą udowodnić, że to nie jest wyskok czyli ZACZAC TAK GRAĆ W LIDZE.

Bez tego za miesiac wrocimy do punktu wyjscia, hiobowych nastrojów, a ten dzisiejszy mecz będzie ledwie odległym wspomnieniem.


W tym temacie świętujemy.
Ew. wpadki ligowe są w pozostałych
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując