Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 16.08.2024, 08:11
Dobra to teraz chwilka realizmu i rączki na kołderkę bo miotamy się od ściany do ściany. Bardzo fajnie, że jest awans, super emocje, druga saragossa itd.

Pamiętacie co się wydarzyło po ostatnim tak emocjonującym triumfie w pucharach? Otóż po wygraniu z Pogonią na narodowym zaliczyliśmy 6 meczów bez wygranej w lidze. Teraz przed piłkarzami jeszcze trudniejsze zadanie, muszą udowodnić, że to nie jest wyskok czyli ZACZAC TAK GRAĆ W LIDZE.

Bez tego za miesiac wrocimy do punktu wyjscia, hiobowych nastrojów, a ten dzisiejszy mecz będzie ledwie odległym wspomnieniem.
Odpowiedz cytując