Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 16.08.2024, 00:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
35 letni Słowacy i odpady z naszej Ekstraklasy , rzeczywiście strach się bać. Pisałem ,że z Trnavy można i powinno było się przywieżć remis. I nie deprecjonuję tego zwycięstwa , należy się szacunek za walkę , a największa radość jest z tego ,że dokonaliśmy to jako drużyna grająca szczebel niżej , bo jaka jest nasza realna siła to pokazał mecz w Wiedniu..
Rapid na luziku klepnął potentata ligi tureckiej czyli Trabzonspor. To jest po prostu bardzo mocna drużyna.
Odpowiedz cytując