wolfy napisał(a):

Żaden z naszych młodych - czy to Duda, czy Kutwa, czy Sukiennicki - nie ma ułamka talentu Carbo i Igbekeme. I raczej - nie czarujmy się - już mieć nie będzie.
A co do Dudy - został wyceniony w tym okienku na 200 tys. euro. Taka jest rzeczywistość.
P.S. Myślę że największym wygranym z ewentualnego przyjścia Igbekeme - poza Rodado i Zwolińskim rzecz jasna - może być Tamas Kiss. Chłop wielokrotnie ustawiał się do prostopadłego podania albo gry kombinacyjnej, pech chciał że piłkę miał akurat Kutwa albo Sukiennicki. No i kontra.
|
Narracja powoli ewoluuje. Na początku był drewnem (Sukiennicki), po tygodniu to "nie ma ułamka talentu", ciekaw jestem co o nim powiesz za tydzień, miesiąc, 5 lat (chociaż kij wie czy to forum jeszcze będzie tyle stało).
Wciąż porównujemy 30 letnich gości, którzy zagrali dekadę w piłce do gości łapiacych się do młodzieżówki. To jest bezsensowne.
Z jednym zgoda - cała drużyna zyska na przyjęciu Igbekeme. Transfer na której nikt nie liczyl, a może okazać się game changerem.