|
Regulamin rozgrywek i kar jest znany zawczasu. Świadome i intencjonalne narażanie klubu, będącego w finansowych tarapatach, na straty finansowe z tak głupich powodów nie jest możliwe do obrony. To jest sabotaż i dowód na to jak wywrócone pewne środowiska mają priorytety. Wisła potrzebuje wsparcia, a nie kuli u nogi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|