Kurz napisał(a):

Duda był taki sobie, jest taki sobie, i najpewniej taki pozostanie. No, ale jest młodym Polakiem, wiec stosuje się wobec niego inne standardy i ocenia grę przez podwójne różowe okulary. To tak na marginesie.
Z Kutwą mam jednak inny problem i w ogóle piłkarzami o jego charakterystyce. Czy w Wiśle, która niemal w każdym meczu musi męczyć się w ataku pozycyjnym z przeciwnikami skupionymi na przeszkadzaniu jest rzeczywiście miejsce dla zawodników tak jednostronnych, którzy właściwie nic nie nie wnoszą do gry ofensywnej?
|
Kutwa w pierwszej połowie rzucił do Rodado całkiem ładną zawiesinę, która prawie minęła ostatniego obrońcę, ma też całkiem niezły strzał z młotka, ala Tata. Jak nabierze trochę masy to będzie nie do przepchnięcia, do tego jest w miarę szybki i ma dobrą koordynację przy swoim wzroście. To jest materiał na takiego Carbo z lepszym strzałem, ale za rok czy dwa, a nie dzisiaj. Tylko musi grać, na im wyższym poziomie tym lepiej.