Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 14.08.2024, 21:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Bo Duda się już przez rok ograł, w zeszłym roku biegał "kanałami" tak jak teraz zdarza się Kutwie, tylko wtedy wszyscy na niego chuchali, a teraz do Kutwy w dobrym tonie jest się przypieprzyć.
Duda był taki sobie, jest taki sobie, i najpewniej taki pozostanie. No, ale jest młodym Polakiem, wiec stosuje się wobec niego inne standardy i ocenia grę przez podwójne różowe okulary. To tak na marginesie.

Z Kutwą mam jednak inny problem i w ogóle piłkarzami o jego charakterystyce. Czy w Wiśle, która niemal w każdym meczu musi męczyć się w ataku pozycyjnym z przeciwnikami skupionymi na przeszkadzaniu jest rzeczywiście miejsce dla zawodników tak jednostronnych, którzy właściwie nic nie nie wnoszą do gry ofensywnej?
Odpowiedz cytując