Patryko napisał(a):

|
Póki co jesteśmy w plecy na wygłupach 106 500 euro (~456k PLN). Jeśli jutro kumaci dowalą do pieca, to wpadnie dodatkowe 50k euro. Nie chcę mi się wierzyć, że to środowisko jest w stanie zebrać we własnym gronie taką kwotę.
|
Daj spokój, przecież to haracz, który Królewski musi płacić za układy z C.
Między innymi dlatego nie było jeszcze wjazdów na treningi za wyniki, "rozmów motywacyjnych" i ogólnie jest względny spokój. Za to na trybunach może się dziać wszystko.