wolfy napisał(a):

Płacił będzie klub który jest zadłużony, a niszczy go banda kretynów którzy muszą sobie fajerwerki odpalić.
A potem ludzie tacy jak ja i wielu tutaj kupują karnety, gadżety, cegiełki, płacą na Socios żeby można było związak koniec z końcem.
Więc tak, ja też będę spłacał tych kretynów.
|
Zastanawia mnie tylko polityka samego klubu, który po racowiskach wrzuca te zdjęcia na social media, w dodatku z podziękowaniami.
Mogliby równie dobrze napisać: "Dzięki, że płacimy znowu za to 170k PLN, wspaniali kibice, ale zaraz będziemy żebrać u Socios, bo brakuje pół bańki na bieżące funkcjonowanie."
