Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#949
Stary 14.08.2024, 20:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Płacił będzie klub który jest zadłużony, a niszczy go banda kretynów którzy muszą sobie fajerwerki odpalić.
A potem ludzie tacy jak ja i wielu tutaj kupują karnety, gadżety, cegiełki, płacą na Socios żeby można było związak koniec z końcem.

Więc tak, ja też będę spłacał tych kretynów.
Zastanawia mnie tylko polityka samego klubu, który po racowiskach wrzuca te zdjęcia na social media, w dodatku z podziękowaniami.

Mogliby równie dobrze napisać: "Dzięki, że płacimy znowu za to 170k PLN, wspaniali kibice, ale zaraz będziemy żebrać u Socios, bo brakuje pół bańki na bieżące funkcjonowanie."

Ostatnio edytowane przez Revolver : 14.08.2024 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując