black napisał(a):

|
przecież ty nie będziesz płacił,to sklej wary
|
Płacił będzie klub który jest zadłużony, a niszczy go banda kretynów którzy muszą sobie fajerwerki odpalić.
A potem ludzie tacy jak ja i wielu tutaj kupują karnety, gadżety, cegiełki, płacą na Socios żeby można było w Wiśle związać koniec z końcem.
Więc tak, ja też będę spłacał tych kretynów.
Revolver napisał(a):

|
O, kumaty jakiś wjechał. Jeden z tych, co wnoszą świeczki w dupie na trybuny.
|
Jak ich to bawi to mogą sobie całe paliki z Castoramy wsadzać. Jestem człowiekiem tolerancyjnym, życie seksualne obcych ludzi mnie nie interesuje - no chyba że szkodzą innym. Jak nasi ultrasi.