Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.08.2024, 19:52
black napisał(a):Wyświetl post
przecież ty nie będziesz płacił,to sklej wary
Płacił będzie klub który jest zadłużony, a niszczy go banda kretynów którzy muszą sobie fajerwerki odpalić.
A potem ludzie tacy jak ja i wielu tutaj kupują karnety, gadżety, cegiełki, płacą na Socios żeby można było w Wiśle związać koniec z końcem.

Więc tak, ja też będę spłacał tych kretynów.

Revolver napisał(a):Wyświetl post
O, kumaty jakiś wjechał. Jeden z tych, co wnoszą świeczki w dupie na trybuny.
Jak ich to bawi to mogą sobie całe paliki z Castoramy wsadzać. Jestem człowiekiem tolerancyjnym, życie seksualne obcych ludzi mnie nie interesuje - no chyba że szkodzą innym. Jak nasi ultrasi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.08.2024 o godz. 14:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując