Skawa Wadowice napisał(a):

|
Jako jeden z najwiekszych klubow w Polsce obowiazkiem bylo pokazanie sie w Europie z jak najlepszej kibicowskiej strony. Tym bardziej ze nie zagramy tam juz zapewne przez kilkanascie lat albo i nawet wgl. Kibice to ostatni symbol tego klubu ktory jeszcze moze przyciagac kogos kto chce tu grac. Inaczej nie roznilibysmy sie niczym od niecieczy czy plocka. 500tys sie znajdzie, spokojnie.
|
Ty poważnie ku*wa piszesz?