Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 14.08.2024, 19:01
Jako jeden z najwiekszych klubow w Polsce obowiazkiem bylo pokazanie sie w Europie z jak najlepszej kibicowskiej strony. Tym bardziej ze nie zagramy tam juz zapewne przez kilkanascie lat albo i nawet wgl. Kibice to ostatni symbol tego klubu ktory jeszcze moze przyciagac kogos kto chce tu grac. Inaczej nie roznilibysmy sie niczym od niecieczy czy plocka. 500tys sie znajdzie, spokojnie.
Odpowiedz cytując