FraMat napisał(a):

Kto bogatemu zabroni.
To akurat pieniądze za 1 rundę kwalifikacji, prawda?
Nigdy nie zrozumiem takiego kibicowania. To znaczy - rozumiem race, bo jest efekt, ale skoro wiadomo, że to tyle kosztuje to co się lęgnie w tych rezusowych łepetynkach?
|
To jest kara za mecz wyjazfowy w Trnavie. Za Rapid poszło 260 tys. zł.
Nie sądzę żeby w tych przećpanych łbach cokolwiek się spinało.
Tak przy okazji - łącznie zapłaciliśmy już 458 tys. zł kar. Ale to na pewno nie jest ostatnie słowo niedorozwojów zwanych u nas Ultrasami.