Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#935
Stary 14.08.2024, 18:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Kto bogatemu zabroni.
To akurat pieniądze za 1 rundę kwalifikacji, prawda?

Nigdy nie zrozumiem takiego kibicowania. To znaczy - rozumiem race, bo jest efekt, ale skoro wiadomo, że to tyle kosztuje to co się lęgnie w tych rezusowych łepetynkach?
To jest kara za mecz wyjazfowy w Trnavie. Za Rapid poszło 260 tys. zł.

Nie sądzę żeby w tych przećpanych łbach cokolwiek się spinało.

Tak przy okazji - łącznie zapłaciliśmy już 458 tys. zł kar. Ale to na pewno nie jest ostatnie słowo niedorozwojów zwanych u nas Ultrasami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.08.2024 o godz. 18:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując