wolfy napisał(a):

|
Wisła dostała 175 tys. zł kary od UEFA za debili odpalających race w meczu ze Spartakiem.
|
Kto bogatemu zabroni.
To akurat pieniądze za 1 rundę kwalifikacji, prawda?
Nigdy nie zrozumiem takiego kibicowania. To znaczy - rozumiem race, bo jest efekt, ale skoro wiadomo, że to tyle kosztuje to co się lęgnie w tych rezusowych łepetynkach?