Jagul napisał(a):

|
A Zaskroniec kiedyś nie wspominał, że nie ma zamiaru ogrywać młodzieżowca klubom z ekstraklasy tylko kładzie nacisk na stawianie na swoich?
|
Sam tego nie kojarzę. Ale jeśli takie info poszło publicznie w eter, to w sumie się cieszę, że dodałem ostatnie zdanie do poprzedniego posta
