inspektor erektor napisał(a):

|
Karnetowicze z założenia chodzą na wszystkie mecze (po to kupują karnet)
|
Niekoniecznie. Niektórzy karnetowicze kupują karnet po to, żeby jakoś wspomóc klub, niekoniecznie chodząc w ogóle na mecze albo chodząc od czasu do czasu, jak ich najdzie ochota
