inspektor erektor napisał(a):

Karnetowicze z założenia chodzą na wszystkie mecze (po to kupują karnet), a jeśli nie to zawsze mogą komuś oddać swoje miejsce na dany mecz.
Wiem o czym mówię, miałem karnet na covidowy sezon 2020-21, w trakcie którego zobaczyłem okrągłe zero meczów bo zaraz na starcie zamknęli stadiony
|
Przekazywanie miejsc jest moze od 2 sezonów. Nie znam karnetowicza (który choćby z przyczyn losowych) nie opuszcza choćby jednego spotkania w sezonie. Choć pewnie tacy się z znajdą.
Nie wspominaj o c-19 bo mnie trzęsie na samą myśl o tym absurdalnym okresie.