Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#920
Stary 14.08.2024, 14:09
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Ależ mnie zirytowali tymi zniżkami na bilety które teraz oferują.

Zgadnijcie, kto kupił bilet za pełną cenę, w pierwszym dniu sprzedaży jak ostatni frajer.
Czyli jesteś w plecy o jakieś 13 złotych. Co muszą myśleć sobie karnetowiczow, którzy nie pójdą raz na mecz

PS. Klub próbuje ratować frekwencję jak się da, a i tak jest na to z 5 dni za późno. Zdziwię się jeśli pobiją najgorszy wynik w 2023 roku (14 762 z Bielskiem)
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.08.2024 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując