inspektor erektor napisał(a):

Ależ mnie zirytowali tymi zniżkami na bilety które teraz oferują.
Zgadnijcie, kto kupił bilet za pełną cenę, w pierwszym dniu sprzedaży jak ostatni frajer.
|
Czyli jesteś w plecy o jakieś 13 złotych. Co muszą myśleć sobie karnetowiczow, którzy nie pójdą raz na mecz
PS. Klub próbuje ratować frekwencję jak się da, a i tak jest na to z 5 dni za późno. Zdziwię się jeśli pobiją najgorszy wynik w 2023 roku (14 762 z Bielskiem)