Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24104
Stary 14.08.2024, 12:53
Ikbekeme mi się kojarzy ze stratami po których traciliśmy gole. Jak będzie grał przed Carbo to powinno być ok, ale jak obok niego to będzie znowu to samo: fajnie do przodu, fajnie w obronie i kilka bardzo niebezpiecznych (nieodpowiedzialnych) strat w każdym meczu.
Odpowiedz cytując