|
Ikbekeme mi się kojarzy ze stratami po których traciliśmy gole. Jak będzie grał przed Carbo to powinno być ok, ale jak obok niego to będzie znowu to samo: fajnie do przodu, fajnie w obronie i kilka bardzo niebezpiecznych (nieodpowiedzialnych) strat w każdym meczu.
|