|
Jeśli grałby tak jak podczas poprzedniego pobytu w Wiśle, to byłby to super ruch.
Do dzisiaj się zastanawiam jakby potoczyła się nasza historia gdyby treneiro Sobolewski wystawił go w pamiętnym meczu z Sosnowcem.
vs Kutwa to byłby szok jakościowy - tylko wtedy Starzyński musiałby grać na boku.
|