Karherop napisał(a):

A Jelic Balta to by dopiero teraz ustawiał w środku pola.
Dajcie spokój, serio macie sentymenty do Ratona?
|
Nie chodzi o sentyment, wręcz przeciwnie - chodzi o ocenę w oderwaniu od hejtu i zgiełku mediów, na podstawie faktów.
Cziczkan wali babole, źle się ustawia na linii i wpuszcza rzeczy których nie ma prawa. Broda ma puste przeloty i słaby wykop, ale zdaje się być lepszy na linii.
Raton był lepszy od nich obu, bronił świetnie na linii i dobrze wychodził, ale jak coś odwalił to spektakularnie.
A Jelić Balta byłby u nas świetnym zmiennikiem dla Carbo. Przypominam, że po wypożyczeniu od nas awansował do europejskich pucharów jako kapitan. Ale Sobolewski odpalił go od razu, jako kozła ofiarnego.
To pokazuje że łatki przypinane przez kibiców Wisły często mają się nijak do rzeczywistości.
Proponujesz coś w stylu: "Panowie, tyle hejtu wylaliśmy już na Baltę i Ratona, .... tam z rzeczywistością, nie możemy wszyscy się zgodzić że słusznie?".
Nie, nie możemy.
P.S. Dyskusja o Kutwie jest o tyle trudna, że on i tak będzie grał - bo Starzyński to dopiero parodysta...