|
Ale ze wysokość kontraktu ma świadczyć o tym czy ktoś się przyda czy nie?
U niego tak się to rozjechało że nie ma czego ratować. To nawet koledzy z drużyny wiedzą że on w Wiśle jest tylko po to by kasę ciągnąć.
Może go gdzieś chociaż wypożycza żeby pokryć z 20% kontraktu i nie demotywowac reszty sama jego obecnością
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.08.2024 o godz. 09:07.
|