Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 14.08.2024, 08:58
Ale ze wysokość kontraktu ma świadczyć o tym czy ktoś się przyda czy nie?

U niego tak się to rozjechało że nie ma czego ratować. To nawet koledzy z drużyny wiedzą że on w Wiśle jest tylko po to by kasę ciągnąć.

Może go gdzieś chociaż wypożycza żeby pokryć z 20% kontraktu i nie demotywowac reszty sama jego obecnością
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.08.2024 o godz. 09:07.
Odpowiedz cytując