Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.08.2024, 20:45
Tak się stało, że TJ oddał swoją część temu, a nie tamtemu. Chcesz wiedzieć dlaczego to go zapytaj.

Gdzie ja niby kłamię? Historia naszego upadku jest dość ogólnie znana. Interpretacje akurat takiego rozwoju wypadków każdy ma swoją, a jaka była rzeczywista sytuacja i jej kulisy to raczej się nie dowiemy.


emjot napisał(a):Wyświetl post
tak
Carbo który stał blisko Kutwy miał bliżej niż Kutwa stojący koło Carbo
prawie ramię w ramię

ty i Markus to jedno
szkoda czasu na dyskusję

ps. Broda lepszy od Cziczkana.. acha
popis dał w Trnavie
taki on lepszy, zwłaszcza że kompletnie nie potrafi grać nogami
ale jest lepszy

Ale i Sukiennicki miał bliżej i Rodado też, więc dlaczego bredzisz, że to Kutwa powinien blokować? Bo młody?

Nie opowiadaj bzdur to nie będziesz musiał dyskutować.

Broda bramki z 40 metrów jeszcze nie puścił w takiej sytuacji fakt, że czasem kopnie na aut jest mało ważny. I nie myśl że uważam Brodę za porządnego bramkarza. Połowa ligi ma lepszych, ale z Cziczkanem może spokojnie rywalizować.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.08.2024 o godz. 20:56.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując