Tak się stało, że TJ oddał swoją część temu, a nie tamtemu. Chcesz wiedzieć dlaczego to go zapytaj.
Gdzie ja niby kłamię?

Historia naszego upadku jest dość ogólnie znana. Interpretacje akurat takiego rozwoju wypadków każdy ma swoją, a jaka była rzeczywista sytuacja i jej kulisy to raczej się nie dowiemy.
emjot napisał(a):

tak
Carbo który stał blisko Kutwy miał bliżej niż Kutwa stojący koło Carbo
prawie ramię w ramię
ty i Markus to jedno
szkoda czasu na dyskusję
ps. Broda lepszy od Cziczkana.. acha
popis dał w Trnavie
taki on lepszy, zwłaszcza że kompletnie nie potrafi grać nogami
ale jest lepszy
|
Ale i Sukiennicki miał bliżej i Rodado też, więc dlaczego bredzisz, że to Kutwa powinien blokować? Bo młody?
Nie opowiadaj bzdur to nie będziesz musiał dyskutować.
Broda bramki z 40 metrów jeszcze nie puścił w takiej sytuacji fakt, że czasem kopnie na aut jest mało ważny. I nie myśl że uważam Brodę za porządnego bramkarza. Połowa ligi ma lepszych, ale z Cziczkanem może spokojnie rywalizować.