Drozd napisał(a):

|
Do drugiego rzędu jeszcze Kiakos. Ci są ledwo miesiąc w drużynie i jeszcze z miesiąc bym ich traktował ulgowo.
|
O tak, zapomniałem o nim.
Możesz jeszcze napisać jaki masz stosunek do Brody? Bo jest to dla mnie zagadka.
Jak jedynka był Raton to Broda raczej był parodystą ale teraz próbujesz uderzać w Cziczkana, że Broda by to wybronił.
Z góry dziękuję za odpowiedź.