Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 13.08.2024, 20:10
O brak Jażdżyńskiego we władzach pretensje do wielkiego ratownika. On obsadził poprzedniego prezesa zamiast TJ. A co do sprzedaży. To zdradź kto był chętny... Poza cwaniakami, którzy teraz robią u siebie ukraińską kolonię. Ja tam wolę Hiszpanów.


Jagul napisał(a):Wyświetl post
Z Drozdem prosta sprawa.
Można jebać bez ograniczeń: Uryga, Jaroch, Sapała, Cziczkan, Łasicki.
Nie można na ten moment jebać, bo są na okresie ochronnym: Mikulec, Biedrzycki, Kiss, Duarte, Zwoliński.
Można jedynie wielbić: Kutwa i inne talenty, Rodado, Baena, Carbo oraz każdy Hiszpan jaki się nawinie.
Jasna sprawa.

Z pierwszego rzędu już wszyscy ci co grają zapieprzyli co najmniej bramkę,a żółtodziobami raczej nie są więc można jebać...

Do drugiego rzędu jeszcze Kiakos. Ci są ledwo miesiąc w drużynie i jeszcze z miesiąc bym ich traktował ulgowo.

Natomiast trzeci rząd to już jakieś urojenie. Rodado Baena Carbo zwykle są najlepsi na boisku, trudno nie wielbić najlepszych, niech Uryga strzeli z 7 metrów bramkę jak ma okazję, a nie kopie kreta, podaje do bramkarza czy co on tam zrobił w drugiej połowie, to go będę wielbił. A Kutwa nie wiedzieć czemu nagle stał się obiektem ataków, jakby on miał być mózgiem zespołu i nie dawał rady. Lodu na głowę. Może kiedyś, ale na pewno nie w tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.08.2024 o godz. 20:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując