skarabeus napisał(a):

|
Rola klubu jest 18 letniego chlopaka nauczyc kryc, nie lamac linii spalonego czy wzglednie dokladnie z ruchomej pilki dosrodkowac.
|
Jakiego klubu, bo chyba nie mówimy o zawodowym? 18 lat i takie rzeczy uczyć ;D? Od tego są drużyny juniorskie i jeśli wychodzi z nich taki "produkt", to pora zaczynać od IV poziomu rozgrywkowego i tam się rozwijać, żeby potem myśleć o zaistnieniu w klubie z pierwszej ligi.