Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 13.08.2024, 17:42
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Rola klubu jest 18 letniego chlopaka nauczyc kryc, nie lamac linii spalonego czy wzglednie dokladnie z ruchomej pilki dosrodkowac.
Jakiego klubu, bo chyba nie mówimy o zawodowym? 18 lat i takie rzeczy uczyć ;D? Od tego są drużyny juniorskie i jeśli wychodzi z nich taki "produkt", to pora zaczynać od IV poziomu rozgrywkowego i tam się rozwijać, żeby potem myśleć o zaistnieniu w klubie z pierwszej ligi.
Odpowiedz cytując