|
Kutwa w pierwszym składzie to nie wymóg pzpnu, ale efekt tego, że nie ma nikogo lepszego w obliczu kontuzji Dudy. Wina tylko i wyłącznie klubu, że musi grać zawodnik na poziomie 4 ligowym.
Natomiast nie dostrzegać, że unikanie gry przez kutwe powoduje że gramy w osłabieniu w środka pola to dopiero jest debilizm.
|