Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 13.08.2024, 14:44
Na to właśnie czekałem .

Polecam wszystkim oglądnąć i ocenić czy Cziczkan puścił szmatę .


skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Kutwy miejsce jest w rezerwach lub drugiej lidze. Nie w pierwszym skladzie klubu aspirujacego do ekstraklasy. Jak ktos uwaza inaczej - dla mnie - jest debilem.
Nikt nie mówi, że Kutwa to zawodnik do pierwszego składu, jego gra w pierwszym składzie to wymóg PZPN. Dlatego jeżeli nie zawala niczego poważnego, czyli po jego błędach nie tracimy bramek, to przypieprzać się do niego może tylko debil...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.08.2024 o godz. 14:56.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując