FraMat napisał(a):

Na to właśnie czekałem

.
Polecam wszystkim oglądnąć i ocenić czy Cziczkan puścił szmatę

.
skarabeus napisał(a):

Kutwy miejsce jest w rezerwach lub drugiej lidze. Nie w pierwszym skladzie klubu aspirujacego do ekstraklasy. Jak ktos uwaza inaczej - dla mnie - jest debilem.
|
Nikt nie mówi, że Kutwa to zawodnik do pierwszego składu, jego gra w pierwszym składzie to wymóg PZPN. Dlatego jeżeli nie zawala niczego poważnego, czyli po jego błędach nie tracimy bramek, to przypieprzać się do niego może tylko debil...