s1mone napisał(a):

Akurat wydolność jak na 18-latka to miał świetną, przecież to koń do biegania był.
Gorzej, że krył na radar i łamał linię spalonego.
Ale to też z czasem było do ogarnięcia, kwestia ogrania w seniorach.
|
co do krycia na radar i łamania linii to idealnie jak Mikulec
co do tej wydolności to jednak nie jestem taki przekonany